CO 2

Pamiętacie jak opisywałam zabiegi o Liposukcji Ultradźwiękowej oraz RF?

Karboksyterapia to kolejny zabieg odmładzający, wyszczuplający, ujędrniający i  rewitalizujący. Jest to zabieg z wykorzystaniem dwutlenku węgla, polecam ten zabieg osobom zmagającym się z cellulitem, łysieniem, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz workami pod oczami.

karboksyterapia_3

Od wielu lat zabieg ten uznawany jest za przełom w medycynie estetycznej, dzięki Karboksyterapii w szybki i bezpieczny sposób możemy pozbyć się niedoskonałości ciała. Mało kto wie, że zabieg Karboksyterapii stosuję się w celach leczniczych np;

  • owrzodzeni żylakowe
  • łuszczyca
  • łysienie
  • niewydolność żylna
  • zaburzenia krążenia

Zabieg możemy wykonać podskórnie lub śródskórnie wstrzykując przy użyciu małej igiełki kontrolowanych dawek dwutlenku węgla, on zaś przenika do okolicznych tkanek. W efekcie naczynia krwionośne się rozszerzają i przyspiesza się proces tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych.

karboksyterapia2

W miejscu aplikacji CO2, zwiększa się przepływ krwi, tym samym tlen i składniki odżywcze szybciej przenikają. Mikrokrążenie również ulega znacznej poprawie. Zabieg możemy przeprowadzić na każdej okolicy ciała, twarzy nawet w najbardziej wrażliwej części jaką są okolice oczu. W wyniku zabiegu Karboksyterapii często pojawia się zasinienie, lekki obrzęk ciała w okolicach poddanych iniekcjom.

karboksyterapia1

Karboksyterapia  w połączeniu z mezoterapią igłową odnosi rewelacyjne efekty w profilaktyce leczenia łysienia androgennego, synteza kolagenu prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry. Przeciwwskazaniem do przeprowadzenie zabiegu Karboksyterapii jest stan zapalny skóry, zakażenia grzybicze, opryszczka, ciąża oraz niewydolność narządowa. Jeśli jesteśmy przeziębione lub zażywamy antybiotyk, nie polecałabym tego zabiegu.

karboksyterapia_4

Jeśli macie doświadczenia związane z tym zabiegiem to podzielcie się nimi. Zachęcam to udzielania się :).

Autor:


Powiązane artykuły

Zamieść swój komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

KONTAKT

SKARBY PIĘKNA

WSPÓŁPRACA

WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY:

kontakt@skarbypiekna.pl