HOMEOPATIA ZA I PRZECIW

homeopatia2

Witam, chciałabym poznać Wasze zdanie na temat leczenia lekami homeopatycznymi. Poczytałam, posłuchałam ekspertów z dziedziny medycyny konwencjonalnej oraz niekonwencjonalnej i szczerze mówić zdania są skrajnie podzielone. Jedni krzyczą,że trucizna , że jak dostępne bez recepty to nie warte uwagi. Drudzy, że fenomen! Oszaleć można .

Dowiedziałam się ostatnio, że wyróżniamy dwie grupy leków homeopatycznych;

  • leki jednoskładnikowe (pojedyncze) są wytwarzane z jednego surowca lub zawierają wiele związków aktywnych tj; enzymy, olejki eteryczne, lipidy
  • leki produkowane z wielu odpowiednio dobranych substancji aktywnych tzw. złożone.

homeopatia1

Mamy październik czyli sezon na wszelkiego rodzaju infekcje, faszerować się chemią w postaci antybiotyków nie chcę i pomyślałam o homeopatii. Leki te są produkowane z surowców pochodzenia mineralnego,zwierzęcego i roślinnego. Skuteczność homeopatii potwierdzona w prowadzonych od kilkudziesięciu lat badaniami klinicznymi, leki dostępne są w postaci granulek z mieszaniny laktozy i sacharozy nasączonych substancją leczniczą. Istnieją także postacie farmaceutyczne leków homeopatycznych np; syropy, krople,maści,tabletki i czopki.

homeopatia3

 

Jeśli macie doświadczenie w tym temacie, piszcie chętnie poczytam za i przeciw .

Autor:


Powiązane artykuły

Zamieść swój komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

KONTAKT

SKARBY PIĘKNA

WSPÓŁPRACA

WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY:

kontakt@skarbypiekna.pl