METAMORFOZA Gosi

dav

dav

Dokładnie 6 tygodni temu urodził się pomysł, aby przeprowadzić metamorfozę u Gosi.

Jak już pewnie wiecie, lubię się bawić swoim zawodem, hobby, kosmetyką, badaniami, więc tym razem postanowiłam sprawdzić działanie Liposukcji Ultradźwiękowej i RF  na żywym organizmie :). Do tego eksperymentu  zgłosiła się moja koleżanka Małgośka, chciała pozbyć się boczków i brzucha. Bardzo było jej ciężko pozbyć się ,,problemu’ pomimo tego,że uprawia sport.

img_2016-09-13_10-14-26

Spotkałyśmy się sześć tygodni temu i przeprowadziłam pierwszy  15 min. zabieg liposukcji ultradźwiękowej oraz 15 min. zabieg rf falami radiowymi. Po pierwszym zabiegu Gosia odczuwała duże pragnienie, musiała sporo pić. Jeżeli chodzi o dietę to trzeba bardzo przestrzegać zaleceń osoby przeprowadzającej zabieg, należy jeść lekkostrawne posiłki, ograniczać spożywanie alkoholu do minimum, unikać potraw smażonych.

img_2016-09-13_11-51-05

Należy bardzo dużo pić, ponieważ pijąc zwiększamy przemianę metaboliczną co ułatwia wydalanie złogów po zabiegu. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej polega na wprawianiu komórek tłuszczowych w drgania, błona komórkowa zostaje rozbita, tłuszcz wędruje do wątroby i tam jest usuwany jako zbędny tłuszcz z pożywieniem, normalnym procesem fizjologicznym, zabieg jest nieinwazyjny i może być wykonywany nawet na skórze wrażliwej.

Każda komórka otoczona jest błoną, fala akustyczna potrafi wprawić w drgania błonę komórek tłuszczowych, ona ulega rozerwaniu i tłuszcz który się tam znajduje wędruje do wątroby a później jest usuwany.

Efektami zabiegu jest usunięcie cellulitu, nagromadzonej tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki i wygładzenie skóry. Po każdym zabiegu Gosia traciła po 2 cm z brzucha, talii i obecnie straciła około 6 cm z każdej okolicy poddanej zabiegowi. Planuję przeprowadzić jeszcze 2-3 zabiegi dla pełnego efektu, ale już dziś chciałam pokazać Wam jakie efekty możecie osiągnąć poddając się temu zabiegowi.

img_2016-09-14_19-25-39

Oczywiście nie bez znaczenia jest sprzęt na jakim pracuje kosmetolog, ja pracuję na wysokiej klasy aparaturze bo uważam, że bezpieczeństwo i komfort Klientki jest priorytetem.

Polecam i zapraszam na zabieg Liposukcji Ultradźwiękowej w połączeniu z Falami Radiowymi.

 

Autor:


Powiązane artykuły

Zamieść swój komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

KONTAKT

SKARBY PIĘKNA

WSPÓŁPRACA

WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY:

kontakt@skarbypiekna.pl