Manicure Japoński

Ponieważ pytacie o manicure japoński, chciałabym kilka słów o tym zabiegu napisać. W naszym kraju stosunkowo od niedawna metoda manicure japońskiego jest stosowana ( japonia 400 lat), ma ona na celu poprawę stanu oraz kondycji płytki paznokci. Do wykonania zabiegu potrzebna jest pasta, puder, polerki, pilniczki.

DSC02441

Opiszę krok po kroku jak wygląda aplikacja produktów na płytkę paznokci;

  • Najpierw przygotowuję płytkę paznokci do aplikacji pasty, opiłowuję wolny brzeg paznokci, odpycham skórki, poleruję płytkę dokładnie ją oczyszczając.
  • Energicznymi ruchami wcieram pastę P.Shine w naturalną płytkę paznokci, przy użyciu zielonej polerki.
  • Następnie na pastę wcieram puder, również energicznym ruchem tym razem przy użyciu różowej polerki

W ten sposób zabezpieczam składniki aktywne zawarte w paście i pozwalam im wniknąć w głąb płytki paznokci.

DSC02442

Zabieg ten wykonuję około 40 min, pamiętajcie żeby bezpośrednio po wykonaniu manicure japońskiego nie malować paznokci lakierami i nie nakładać hybrydy, gdyż płytka jest dosyć mocno natłuszczona ( odczekaj 2-3 dni). Manicure japoński nadaje paznokciom blask i świeżość , składniki naturalne zawarte w produktach to wit. A + E , keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z m. Japońskiego.

Jeżeli Twoje paznokcie są suche i łamliwe, chciałabyś je zregenerować to manicure japoński jest idealnym zabiegiem. Utrzymuje się na płytce około 2 tygodni, ja jesienno – zimową porą wzmacniam manicure zabiegiem parafinowym dłoni.

japoński

W następnym artykule opiszę zalety zabiegu parafinowego z użyciem składników aktywnych i mikrodermabrazji. Zachęcam do dyskusji, pytajcie jakie tematy Was interesują a postaram się doradzić i zgłębić świat kosmetologii.

Autor:


Powiązane artykuły

Zamieść swój komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

KONTAKT

SKARBY PIĘKNA

WSPÓŁPRACA

WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY:

kontakt@skarbypiekna.pl